Театр «Т.Акт» розповість історію з «небіжчиком»

19 червня 2021 в Полтавському академічному обласному театрі ляльок, який знаходиться на вул. Пушкіна, 32, покажуть прем'єру вистави «Номер 48». Підготував її театр «Т.Акт».

Виставу готують вже кілька місяців. За основу взяли п'єсу відомого у всьому світі драматурга і актора Рея Куні, чиї комедії є в репертуарах найвідоміших театрів.

Сюжет «№48» інтригує: помічник прем'єр-міністра і секретарка зустрічаються в готелі «Вестмінстер», в 48 номері, щоб провести ніч. Але їм це не вдасться: у вікні номера вони виявили тіло незнайомця. Хто це, чому він підглядав за головними героями і хто ще з'явиться в цій історії – розкажуть на сцені лялькового театру.

poltavska-khvilia_xcwi/l3xnaOg7R.jpeg

Виставу планували показати ще рік тому. Проте завадили карантин і локдауни. Втім, режисерка та актори не опустили руки і перенесли прем'єру на червень 2021-го.

Квитки можна придбати за телефоном +380665857400. Вистава розпочинається о 18:00 і триватиме півтори години.

poltavska-khvilia_xcwi/A7gS-ORnR.jpeg

Режисер-постановник – випускниця Харківського національного уніврситету мистецтв імені Котляревського, керівник театру «Т.Акт», артистка Полтавського академічного театру ляльок Олена Суптеля.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар