Топ 10 пропозицій роботи з проживанням в Полтаві за версією Jooble

Через війну і безпосередні обстріли багато людей, наприклад, з Харкова, були змушені переїхати до більш безпечних областей, однією з яких стала Полтавська. Щоб переселенцям було простіше отримувати роботу, держава передбачила власникам компаній 6500 грн за працевлаштування вимушених переселенців. Сьогодні на сайтах вакансій і агрегаторах пропонується робота з проживанням в Полтаві та області з досить вигідними умовами по ринку. У цій статті проаналізуємо 10 позицій, на яких крім зарплати, працівникам також можна розраховувати на житло.

poltavska-khvilia_xcwi/Gysj1eg4R.png
Фото: pexels

1 – Медичний персонал в організацію «Лікарі без кордонів»

Полтавських лікарів швидкої допомоги, анестезіологів, хірургів запрошують на роботу до госпіталів у місті Костянтинівка. Працівники повинні мати диплом про закінчення вищої медичної освіти за перерахованими спеціальностями, досвід роботи не менше 2 років, а також на базовому рівні знати англійську мову. Місячна ставка лікарів складає більше 33 тис. гривень, додатково їм виплачуються добові, надається страхування, компенсаційний та пільговий пакети. Контракт укладається не менше, ніж на 3 місяці.

2 – Менеджер по роботі з клієнтами

Аутсорсингові компанії запрошують спеціалістів для пошуку клієнтів і продажу послуг. Зазвичай досвід на аналогічній посаді є обов’язковим, але багато роботодавців готові навчати спеціалістів з нуля. Професія підходить для молодих та ініціативних людей. Окрім заробітної плати 20000-25000 грн, їм пропонується класичний 8-годинний робочий графік (+перерва) та оплачуване стажування.

3 – Економіст

На роботу до «Полтавського турбомеханічного заводу» запрошуються спеціалісти з вищою економічною освітою та досвідом у виробничих галузях. В обов’язки працівника входять планування та слідкування за фінансовими потоками підприємства, бюджетування, написання звітів. Він також повинен орієнтуватися у формулах Excel і Google Table. Знання системи 1C буде перевагою. Роботодавець забезпечує:

  • гуртожитком для переселенців;
  • частковою компенсацією затрат на обіди в їдальні;
  • оплату відпускних та лікарняних днів.

Заробітна плата повідомляється кандидатові після співбесіди.

4 – Охоронець

Кадри потрібні на роботу на фабриках, заводах, приватних підприємствах для забезпечення порядку та контрольно-пропускного режиму. До речі, якщо вірити сайту Jooble, то вакансії відкриті не тільки у Полтавській, але й у Вінницький і Хмельницькій областях. Окрім наданого житла, охоронцям компенсуються усі витрати на проїзд. Робота є позмінною, а в день працівник заробляє чистими 300-400 грн. Заробітна плата нараховується за кількістю закритих змін на місяць.

5 – Різноробочі

На полтавські будівництва іде пошук різноробів, які можуть здійснювати прибирання майданчиків, виконувати різноманітні підсобні роботи, виконувати завдання вантажників тощо. Указана позиція не потребує профільної освіти та досвіду, але дає можливість освоїти будівельні спеціальності й у майбутньому навіть отримати посаду майстра. Працівникам дають безкоштовне місце у гуртожитку, а також пропонують харчування протягом робочого дня. Заробітна плата таких спеціалістів - 6000-8000 грн.

Вакансії різнороба доступні і для жінок. Наприклад, на грибну ферму в Київській області запрошуються спеціалістки для зрізання грибів. Власник надає житло, але вимагає наявності мінімального досвіду у цій галузі.

6 – Інженер з охорони праці

До полтавської компанії з виробництва та експорту соняшникової олії запрошується спеціаліст, який координуватиме роботу з охорони праці, відповідно до законів та нормативних актів. Обов’язковими є вища освіта та досвід управління штатом від 50 осіб, уміння використовувати офісні програми на просунутому рівні. Компанія забезпечує працівникові повний компенсаційний пакет, а також сплачує оренду житла. Заробітна плата договірна за результатами співбесіди.

7 – Кухарі

У кафе, піцерії та на виробництва в м. Полтава потрібні кухарі-універсали, які будуть займатися приготуванням страв української, європейської кухонь за стандартами закладів, подавати їх у необхідному вигляді та розробляти разом із шефом сезонне меню. Деякі власники можуть надати спеціалістам житло при необхідності. Досвід роботи та профільна освіта зазвичай не потрібні, головне - бажання швидко навчатися. У місяць кухарі заробляють від 10000 до 12000 грн, а також можуть розраховувати на чайові залежно від закладу.

8 – Столяри

Деревообробне підприємство запрошує на роботу висококваліфікованих столярів. В їхні обов’язки входять виготовлення, обробка та з’єднання деталей для вікон та міжкімнатних дверей. Столяр повинен розбиратися у матеріалах, їхніх властивостях, техніці використання ручних та електричних інструментів. Компанія пропонує офіційне працевлаштування згідно з чинним трудовим кодексом, 5-денний робочий тиждень з 8-часовим графіком. Заробітна плата - 15000 гривень.

9 – Шиномонтажник

Спеціалісти потрібні на роботу до декількох автоцентрів м. Полтави. Бажаний мінімальний досвід – 6 місяців, але працівники перед виконанням посадових обов’язків проходять спеціальне навчання. Наприкінці шиномонтажник повинен розумітися на типах шин, вміти їх встановлювати, виконувати латки камер, балансування, діагностику, регулювання розвалу-сходження. Заробітна плата залежить від кількості виконаної роботи й замовлень, проте, в середньому, спеціалісти заробляють 8000-12000 грн.

10 – Оператор кол-центру

Кандидати з Полтави та області запрошуються також на роботу до офісів у Дніпрі та Києві. Досвід роботи не потрібен, компанії пропонують оплачуване стажування. Спеціаліст повинен здійснювати дзвінки по клієнтській базі, доносити й отримувати певну інформацію та передавати її керівникові відділу. Передбачається 9-годинний графік, зарплата виплачується раз на один або два тижні. Зазвичай ставка дорівнює 10000-15000 гривень, але компанії також обіцяють бонуси та відсотки.

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Актуально"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар