Трагедія Бабиного Яру: думки полтавців

80 років тому в Києві сталася одна з найбільш трагічних подій в історії України періоду Другої світової війни.

Наприкінці вересня 1941 року німецькі нацисти в урочищі Бабин Яр знищили єврейське населення міста. Відтак Бабин Яр став символом Голокосту і нацистських злочинів загалом. Адже масові страти там тривали і надалі. І нищили не лише євреїв, а й ромів, радянських військовополонених, українських націоналістів.

Що знають про Бабин Яр сучасні покоління? Для чого потрібна пам'ять і чи варто зберігати негативний досвід у своїй голові? На всі ці питання намагаються дати відповідь у документальному проєкті «Розмова», Меморіального Центру Голокосту Бабин Яр, де можна знайти історію за тегом або розповісти свою.

Онлайн-платформа доступна для обміну історіями минулого та цінностями сучасного. Тут ми бачимо, як переломні історичні події, зокрема Голокост, позначаються на житті та у пам’яті кожного з нас.

Серед учасників проєкту - відомі полтавці - депутати, журналісти, громадські діячі. Полтавська хвиля ділиться з вами інтерв'ю з громадською активісткою Альоною Гончаренко, журналістом Ярославом Журавлем та депутаткою Оксаною Деркач.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар