Тренер СК «Полтава» — найкращий тренер 2-го туру Другої ліги

Всеукраїнське об’єднання тренерів з футболу визнало лауреатом на звання «тренер тижня» у Другій лізі головного тренера СК «Полтава» — Володимира Сисенко.

Головний тренер у команді — складна та кропітка робота. Адже робота на цій посаді полягає не лише в розробці календаря спортивних заходів та його реалізації, організації навчально-тренувального процесу, а й у турботі про здоровий морально-психічний клімат у команді.

Наразі команда Володимира Сисенко виграла п'ять поєдинків поспіль. А в другому турі набрала шість очок із шести можливих.

Як новачкам вдалося набрати таких обертів на старті, розповідає Володимир Сисенко:

«З тренерського досвіду скажу, що найскладніше — донести до гравців те, що хочеш бачити у кінцевому результаті. Це, мабуть, найскладніше у будь-якій роботі, що пов'язана з людьми: хай це комунальне підприємство, потужний завод чи футбольна команда».

Всеукраїнське об'єднання тренерів з футболу оцінювало роботу тренерів за такими критеріями:

  • Номінальний результат команди (важливість, несподіваність, сила суперника, історична й турнірна складова);
  • Труднощі в вишикуванні та керуванні підопічними (травмовані/дискваліфіковані, особливі обставини);
  • Майстерність в роботі з кадрами (гравці, використані не на своїх звичних позиціях та несподівані, але успішні нові обличчя у складі);
  • Тренерська майстерність (різноманіття тактик, зміни по ходу матчу, використання людського фактору);
  • Накопичувальний критерій (якщо команда під керівництвом тренера кілька турів поспіль демонструє чіткий прогрес, постійне поліпшення результатів, тренерські новинки).

За підсумками виставлених балів та оцінки роботи всіх тренерів 2-го туру Другої ліги, лідируючу позицію серед тренерів з оцінкою 4,6 бала зайняв головний тренер СК «Полтава» Володимир Сисенко.

Також тренер розповів як ставиться до свого нового звання:

«Досить спокійно. Адже це лише друга гра. Ось коли закінчиться чемпіонат і ми посядемо перше місце, буде зовсім інша справа. Це ще попереду. Але якщо загалом говорити — це показник того, що клуб рухається у правильному напрямку. А дві перемоги — це не моя заслуга, а наслідок роботи всього клубу. Головне не зупинятися на досягнутому».

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар