Три роки за розбите авто — суд покарав батька полтавського тіктокера

Три місяці в СІЗО, 3 роки умовно та відшкодування збитків — таку ціну заплатив Володимир Доброскок — батько, який лопатою «захищав» честь малолітніх крадіїв колпачків.

Влітку цього року популярна серед молоді мережа «Тік-Ток» спровокувала неабиякий скандал в Україні та світі. Все завдяки «челенджу з ковпачками».

Цей тренд дістався і до Полтави: в липні цього року двої неповнолітніх хлопчаків тихенько собі зкручували ковпачки з місцевих автомобілів, не підозрюючи, що їх знімає відеореєстратор.

Власник авто, який знімав відео та мав докази правопорушення хлопців звернувся до батьків останніх з вимогою вибачитися та повернути ковпачки.

Але батько дітей виявися не готовим до діалогу: на зустріч він прийшов з лопатою та розбив лобове скло машини потерпілого. На цьому це все не скінчилося: від нівечення авто Володимир перейшов до побиття власника. В результаті у чоловіка розбите обличчя, подряпаний торс та зіпсований настрій.

Володимира (нападника) намагався зупинити ще й сусід, який почув гамір на вулиці і прибіг на допомогу. У відповідь отримав цеглиною в обличчя, а нападник втік.

Поліція оперативно розшукала чоловіка і доправила у СІЗО, де він провів останні 3 місяці. У суді чоловік покаявся у вчиненому. Потерпілі повідомили, що їм відшкодували збиток за розбите скло (10 тис. грн) та попросили підсудного суворо не карати.

28 жовтня Київський районний суд призначив Володимиру Доброскоку три роки умовного терміну і зобов’язав звільнити з під варти.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
  • В
    Віталій
    3 лист.
    Клас! От у нас вміють замутити, неападник повинен був отримати реальний строк так як соціально небезпечний, а йому умовно...щоб і далі бігав за людьми з лопатою. Цікаві часи наступають....
    Відповісти