Триває збір голосів за присвоєння Дмитру Ткаченку з Полтавщини звання Героя України посмертно

Відповідну петицію на сайті Президента опублікувала мати загиблого військового Ніна Ткаченко. Старший лейтенант Дмитро Ткаченко загинув у серпні 2022 року внаслідок ворожого обстрілу.

poltavska-khvilia_xcwi/8he1JuRSg.jpeg

Військовий був командиром 9 роти 28-ї механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу Сухопутних військ України, розповіла Суспільному мати загиблого воїна Ніна Ткаченко.

Родина Дмитра родом із Красногорівки, що на Донеччині. У 2014 році, коли до рідного міста зайшли російські війська, Ткаченки евакуювалися на Полтавщину. На той момент хлопцеві було 15 років і він вирішив стати військовим.

Майбутній військовий вступив до львівської академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного, після закінчення якої воював у АТО. Повномасштабне вторгнення зустрів у Одесі, де розташовувалася його бригада.

«29-го серпня 2022-го вони пішли знову в наступ на Херсон. Він керував своєю ротою. Інша рота попала під обстріл, вони пішли їм на допомогу і загинули. Дмитро помер внаслідок артилерійського обстрілу», — розповіла мати загиблого.

Наразі петиція зібрала понад 15 000 голосів, до кінця голосування лишився 61 день. Підписати петицію можна за посиланням.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар