Триває збір голосів за присвоєння Дмитру Ткаченку з Полтавщини звання Героя України посмертно

Відповідну петицію на сайті Президента опублікувала мати загиблого військового Ніна Ткаченко. Старший лейтенант Дмитро Ткаченко загинув у серпні 2022 року внаслідок ворожого обстрілу.

poltavska-khvilia_xcwi/8he1JuRSg.jpeg

Військовий був командиром 9 роти 28-ї механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу Сухопутних військ України, розповіла Суспільному мати загиблого воїна Ніна Ткаченко.

Родина Дмитра родом із Красногорівки, що на Донеччині. У 2014 році, коли до рідного міста зайшли російські війська, Ткаченки евакуювалися на Полтавщину. На той момент хлопцеві було 15 років і він вирішив стати військовим.

Майбутній військовий вступив до львівської академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного, після закінчення якої воював у АТО. Повномасштабне вторгнення зустрів у Одесі, де розташовувалася його бригада.

«29-го серпня 2022-го вони пішли знову в наступ на Херсон. Він керував своєю ротою. Інша рота попала під обстріл, вони пішли їм на допомогу і загинули. Дмитро помер внаслідок артилерійського обстрілу», — розповіла мати загиблого.

Наразі петиція зібрала понад 15 000 голосів, до кінця голосування лишився 61 день. Підписати петицію можна за посиланням.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар