«Це особисте життя викладачів» – ректорка полтавського університету прокоментувала корупцію в ЗВО
18 липня у дворику Полтавського педагогічного університету імені Короленка ректорка Марина Гриньова прокоментувала корупційні скандали у виші.
Кореспондент «Полтавської хвилі» запитав, чому так склалося, що всі останні скандали, пов'язані з хабарництвом у вищій освіті були саме у ПНПУ і всі чомусь на факультеті, який в минулому очолювала Марина Гриньова.
Нагадаймо, правоохоронці повідомляли про підозру у корупції одразу двом викладачам Полтавського педагогічного університету імені Короленка: Сергію Пилипенку, який втік з країни під час воєнного стану та декану природничого факультету ПНПУ Сергію Новописьменному, який наразі намагається поновитися на посаді.
На запитання кореспондента ректорка відповіла, що для неї було несподіванкою що хтось кого оббирає. До неї не надходили сигнали від студентів.
«Я, наприклад знаючи Сергія Анатолійовича, ніколи не відчувала, що якісь є там недоречності в його роботі. Як викладач і доцент він завжди старанний. Як декан він працює, обраний одноголосно. Я туди взагалі не вмішувалася в процес вибору. У нас демократичний, кожен може встати сказати свою думку. Я не бачу за Сергієм Анатолійовичем якихось таких негараздів. Тому для мене це абсолютно не зрозуміло те що відбулося», – каже ректорка.
Марина Гриньова також пояснила, що на природничому факультеті контингент такий. Відстежити дії викладачів було неможливо. До того ж це особиста поведінка й особисте життя викладача.
«У нас, на природничому факультеті, переважний контингент – це діти з сіл. Люди зі звичайних сімей без великого достатку, які вступають на навчання по своїм ЗНО, вибору. У мене зі студентами відкриті відносини і всі це знають. Але я не можу відстежити те, що робить Пилипенко чи ще хтось. Це особиста поведінка і особисте життя цього викладача. До мене не надходили сигнали, що Пилипенко когось оббирає. Або Новописьменний. Він взагалі виріс на цьому факультеті, був студентом, працював на кафедрі лаборантом, потім викладачем. Він був студентом, працював на кафедрі, був лаборантом, потім викладачем, очолював приймальну комісію чи 12, чи 15 років. Він був зайнятий розробкою документації, що вимагає великих зусиль і спрямування розуму, тонка така місія», – Марина Гриньова.
Подякуй автору!
Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.