«Ці споруди встановлені незаконно», – Андрій Карпов про демонтаж імперських пам’ятників у Полтаві

Секретар Полтавської міської ради Андрій Карпов зазначив, що у Полтаві планують демонтаж імперських пам'ятників, проте, все повинно бути за законом.

poltavska-khvilia_xcwi/ASnJw-fVR.jpeg

Карпов зазначив, що пам'ятники Зигіну та Ватутіну він вважає «безхозними», адже на них немає відповідних документів. За його словами, саме на сесії депутати повинні прийняти рішення про їх демонтаж, видати відповідне розпорядження та знести їх.

Що стосується імперських пам'ятників, Карпов зауважив, що у цих споруд немає власників та вони ніким не охороняються, отже, встановлені незаконно. Секретар наголосив на тому, що ці монументи знаходяться в аварійному стані, тому їх можна демонтувати хоча б і з цієї причини.

На запитання журналістів щодо того, що влада робитиме з обмальованими місцевими патріотами пам’ятниками, Карпов відповів:

«Я дав розпорядження не змивати».
«До нас приїздила комісія з Києва, яка сказала демонтувати пам’ятники. Але чому Верховна Рада досі не прийняла Закон, який дасть нам це зробити? Можна зробити все, що завгодно, але треба діяти за законом», – зазначив секретар.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
  • К
    Константин
    27 бер.
    Щодо компетентності: пам'ятник Ватутіна було перенесено з території Кадетського корпусу, при цьому місце його установки було облаштовано за рахунок Громади. Як же ж могли бути витрачені коти без прийняття відповідних рішень? Якщо пам'ятники встановлені не законно, то що робили інспекція з контролю за благоустроєм, архітектура та інші? Якщо ці пам'ятники встановлені не законно, то яким чином за рахунок бюджету здійснювалось їх очищення після розфарбування? Невже це нецільове використання грошей Громади?
    Відповісти