Тварини п'ють з калюж та мають відкриті рани — на «зоопарк» на Полтавщині подали заяву

«UAnimals» подали заяву на контактний звіринець у селищі Котельва на Полтавщині.

poltavska-khvilia_xcwi/If-WMQj4g.webp

Про це повідомили на сторінці зоозахисної організації. Зоозахисники вимагають у поліції перевірити це місце та розпочати досудове розслідування.

На території готельно-розважального комплексу «Сапфір» попри заборону знаходиться власний зоопарк, в якому мешкають різні тварини в тому числі й леви. Утримання диких птахів та тварин у закладах громадського харчування та відпочинку заборонене.

Зоозахисники «UAnimals» побували у Котельві та побачили на власні очі в яких умовах живуть тварини.

«Якщо коротко – в багні та фекаліях. Деякі тварини травмовані, мають відкриті рани, деякі замість хатки чи схованки мають дерев'яний ящик. П'ють з калюж та лежать у грязюці», — йдеться у повідомленні.

Крім того, контактний зоопарк надавав фотопослуги з левенятами. Про це волонтерам повідомила співробітниця: «раніше можна було робити фото з левенятами, а зараз їх виміняли на оленів та верблюда».

Раніше ми писали, що у приватному зоопарку у Котельві чоловіка покусав лев.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення: 4 коментаря

Написати коментар
 • К
  Каріна
  19 лип.
  Вам більш писати нічого, ніж неперевірену інформацію? За це можна теж на вас в поліцію подати! Приїдьте, зробіть репортаж самі, побачте на власні очі, тоді публікуйте!
  Відповісти
 • Ю
  Юлія
  19 лип.
  Гарний зоопарк, доглянуті тварини. Котельву заливають дощі, на городи чи в поле не можливо зайти, тільки вчора за годину випала півмісячна норма опадів. Звісно, що фото зроблене зразу після зливи. Краще б написали про те, в якому стані знаходиться дитячі майданчики та зони відпочинку для дітей в Полтаві
  Відповісти
 • М
  Микола
  19 лип.
  В Котелевском зоопарке, пьяный в хлам посетитель перелез через ограждение и пытался погладить льва! За что и пострадал.
  Відповісти
 • Л
  Людмила
  20 лип.
  Що ви таке пишите? Гарний зоопарк. Тварини нормально себе ведуть маленькі ведмеді такі грайливі. А якщо серйозно, то моя родина від відвідування цього зоопарку була у захваті. Ви ще пошукайте такий зоопарк. А якщо вам так хочеться доколупатися- то згадайте цирки... що там відбувалось коли той цирк гастролював по Україні. То дійсно була стидоба і знущання над тваринами. Тут тварини живуть в лісі, в кожного багато місця, доглядають,годують. Трава в годівницях свіженька,чистенька, а тигри так зовсім ситі та пузаті ходять.
  Відповісти