У Департаменті освіти шукають керівника відділу

У Департаменті освіти Полтавської міської ради розшукують нового начальника відділу аудиту та фінансового контролю управління освіти.

poltavska-khvilia_xcwi/yfW2Rs17g.jpeg
Фото: Полтавська Хвиля

Про це 17 січня повідомили у Полтавській міській раді.

Як зауважили на сайті, до участі в конкурсі допустять осіб, які мають вищу економічну або юридичну освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста), відповідну компетентність, стаж роботи за фахом на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 5 років, вільно володіють державною мовою та основними програмами роботи на комп’ютері.

Кандидати на посаду візьмуть участь у конкурсі.

Як повідомили на сайті міськради, для цього потрібно подати:

  • заяву про участь у конкурсі;
  • заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4х6 см;
  • копії документів про освіту (з додатками), підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • документ про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни), або державний сертифікат про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови;
  • копію документа, що підтверджує особу;
  • копію військово-облікового документа (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • довідку про допуск до державної таємниці (у разі її наявності);
  • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2021 рік (подається шляхом заповнення на офіційному вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції за формою, що визначається Агентством).

Наступний крок — іспит та професійне випробування і співбесіда, йдеться на сайті. З переліком питань до іспиту, а також із додатковою інформацією щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна ознайомитись у відділі кадрової, правової роботи та охорони праці управління освіти Департаменту освіти Полтавської міської ради.

Нагадаємо, Полтавщина тримає першість у вакцинації освітян – понад 96,7%

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар