У Горішніх Плавнях запрацювала мобільна поліцейська група для боротьби із домашніми кривдниками

З 6 травня у Горішніх Плавнях працює мобільна поліцейська група «Поліна», яка бореться із домашніми кривдниками.

Про це повідомила Поліція Полтавської області.

Офіцери допомагають постраждалим, розбираються у причинах конфліктів, приймають необхідні правові рішення стосовно домашніх «тиранів». А у подальшому супроводжуватимуть адміністративні матеріали у суді.

Як повідомив старший інспектор відділу дільничних офіцерів поліції області Роман Дорош, перша на Полтавщині мобільна група з’явилася у Полтаві ще влітку 2019 року, другу «запустили» у Кременчуці наприкінці березня 21-го. За цей час вони довели свою ефективність на практиці.

«Запровадження таких груп реагування – це великий крок у сфері запобігання домашньому насильству. Наша мета – покращити оперативність та якість реагування на такі повідомлення, щоб вчасно допомогти скривдженим та притягнути до відповідальності правопорушника», – наголосив майор поліції.

У Полтаві така група працює вже не перший рік - із першого липня 2019 року. У разі необхідності до її роботи залучаються ювенальні поліцейські і профільні служби органів місцевого самоврядування.

Читайте також: Б'є, значить, любить: психологиня розповіла про форми домашнього насильства та про те, чи варто одразу тікати

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар