У Гребінці виставили на оренду частину будівлі центру зайнятості

Через систему «Прозорро.Продажі» можна орендувати державні та комунальні об’єкти практично в будь-якому регіоні України. Кошти від оренди державного майна надходитимуть до бюджету країни та можуть залучатись на підтримку Сил оборони.

poltavska-khvilia_xcwi/pCMcup_Sg.png

У Гребінці Полтавської області на вулиці Ярослава Мудрого, 2, здають в оренду частину будівлі центру зайнятості.

До складу лоту входять п’ять приміщень загальною площею понад 110 квадратних метрів. Стан оцінюють як задовільний. Є електрика, вода, каналізація та автономне опалення.

poltavska-khvilia_xcwi/vmTcuplIg.png

Обмежень щодо цільового призначення державного об’єкта немає. Орендар може використати простір під будь-які бізнес-ідеї. Наприклад, відкрити поштове відділення, надавати освітні або консультаційні послуги тощо.

Стартова вартість лоту — понад 5,5 тисячі гривень на місяць. Аукціон відбудеться 16 липня, цінові пропозиції від потенційних орендарів прийматимуть до 15 липня.

Переваги «Прозорро.Продажі»

Державна та комунальна власність може передаватися в оренду виключно через онлайн-аукціони. «Прозорро.Продажі» забезпечують кожному рівний доступ до участі в е-торгах. Перемагає той, хто запропонує найвищу ціну.

У державній електронній торговій системі «Прозорро.Продажі» можна обрати об'єкти по всій країні, яких немає на інших ресурсах. Ці будівлі та приміщення різні як за ціною, так і за площею. Вам залишається лише задати параметри й знайти те, що вам підходить.


Цю статтю створено завдяки підтримці американського та британського народів через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Управління закордонних справ, Співдружності та розвитку (UKaid). Погляди та думки авторів, висловлені у цих публікаціях, не обов’язково відображають погляди USAID, уряду США, UKaid або уряду Сполученого Королівства.

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар