Verification: UONnuFHgGFDmPxG6d9AGhoCHSTgrn6JLbH13bR1X

У громаді на Полтавщині для переселенців створюють соціальний паспорт

За підтримки Управління Верховного комісара ООН у справах біженців у Миргородській громаді для переселенців створюють новий документ.

poltavska-khvilia_xcwi/o6Et6rP4g.jpeg

Про це повідомили на сторінці громади.

Проєкт реалізують у межах «Підтримки спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб», що впроваджують спільно з благодійним фондом «Stabilization Support Services».

Фахівці Миргородської міської ради взяли участь у воркшопі «Підтримка громад в оновленні соціальних паспортів»

«Робота в громаді щодо оцінки потреб у соціальних послугах допомагає налагодити зворотний зв'язок між отримувачем і надавачем соціальних послуг. Дієвим інструментом публічного управління місцевим розвитком є соціальний паспорт. Над цим зараз і допомагає працювати нашій громаді благодійна організація», — зазначила заступниця Миргородського міського голови Наталія Молочко.

Регіональний координатор благодійного фонду «Stabilization Support Services» у Полтавській області Роман Широких розповів, що разом з робочою групою розробляється дорожня карта:

  • як писати соціальний паспорт,
  • які складові там мають бути,
  • на що саме він спрямований і хто має бути залучений в цьому процесі.

Також у межах впроваджуваного проєкту передбачено надання матеріальної й технічної допомоги установам соціального захисту населення та надання консультацій їхнім працівникам і переселенцям. А таких громадян у громаді проживає майже 8 000.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар