У Клюсівці вперше проведуть військово-тактичні змагання «Лісова гра 2021»

20-23 серпня 2021 року на Полтавщині вперше планують провести Обласні військово-тактичні змагання «Лісова гра».

Про це повідомили в Обласному молодіжному центрі.

Метою гри є вшанування героїв боротьби Українського народу за незалежність і територіальну цілісність України, а також виховання молоді на традиціях Запорозького козацтва, воїнів Холодного Яру та Української Повстанської Армії.

Організатори запрошують до участі у проєкті державні установи, громадські організації, патріотичні клуби, гурти, спортивні, митецькі колективи, студентську та учнівську молодь тощо.

poltavska-khvilia_xcwi/HmeZMCM7R.jpeg

Витрати на проживання (наметовий табір), проїзд та виконання програми заходу з 20 по 23 серпня 2021 року здійснюється за рахунок організаторів.

Попередню інформацію про осіб, які бажають взяти участь у Грі, необхідно подати до 14 серпня 2021 року. Зареєструватись на змагання можна за цим посиланням.

Щороку збираються більше 100 гравців, готових витратити три доби на життя в диких умовах з мінімальною кількістю сну, їжі та відпочинку, нескінченні пошуки супротивника серед лісів та боліт.

Учасником теренової гри може стати кожен охочий віком від 16 років, за умови попередньої реєстрації та оформлення страхування (для страхування необхідно надіслати скани документів (1, 2, 11 сторінки паспорта та ідентифікаційний номер на електронну пошту).

На грі суворо заборонено палити, вживати алкоголь та нецензурну лексику.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар