У Миргороді відкрили мистецьку галерею просто неба

Просто неба розпочала роботу картинна галерея «Миргородська Гоголіана», яка  відкрилася біля славнозвісної Миргородської калюжі.

Своєрідним перформансом з костюмованими героями автори наважилися продемонструвати результат роботи багатьох людей невеликому загалу. У центральній частині картинної галереї, так званому «гранд-модулі», автори проєкту розмістили портрети роботи Віктора Брикульця, на яких зображені визначні люди Миргородського краю.

Відкривати полотна організаторам допомагали і миргородські краєзнавці, доповнюючи дійство цікавими розповідями і фактами із життя зображених на них людей. Автори галереї розповіли про кожну картину, що увійшла до експозиції, а також чому було обрано саме ці полотна. В експозиції представлено 22 роботи 11 художників. Це  - репродукції, які виконані на стійких до зовнішнього середовища матеріалах. На пам'ятній дошці розмістили імена усіх благодійників, хто допомагав створювати галерею.

Виставка працює постійно. Помилуватися роботами визначних майстрів пензля відтепер можуть усі охочі в будь-яку пору року і в будь-який час доби.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар