У Миргороді запустили мобільну сміттєсортувальну лінію

Для поліпшення екологічної інфраструктури в Миргородській територіальній громаді запускають мобільну сміттєсортувальну лінію.

poltavska-khvilia_xcwi/qvPNEzT7g.png

У Миргороді запускають мобільну сміттєсортувальну лінію, яка призначена для ручного сортування твердих побутових відходів із відділенням ресурсоцінних компонентів. Про це повідомили у Миргородській міській раді.

Для поліпшення екологічної інфраструктури у Миргороді запускають мобільну сміттєсортувальну лінію, яка призначена для ручного сортування твердих побутових відходів із відділенням ресурсно-цінних компонентів. Працюватиме вона на базі комунального підприємства «Спецкомунстранс».

Начальник КП «Спецкомунтранс» Олександр Онищенко зазначає:

«За сприяння миргородської міської ради виграли конкурс в обласній адміністрації були виділені кошти, проведений тендер, закуплена ця лінія. Завтра запустять у нас. Буде проведене навчання персоналу».

Чим примітна ця сортувальна лінія: вона має можливість швидкого та зручного перевезення з місця на місце, адже вона встановлена на вантажний причеп, який має вікна, двері, систему вентиляції, освітлення, електрощит з пультом управління, отвори для відсортовування з кріпленнями для мішків, бактерицидні лампи.

«Зараз, при появі цієї лінії маємо надію, що покращимо умови працівників, які зайняті на цих роботах. Тому що там і антибактерицидні лампи, і обігрівачі, і можна стояти в повен зріст. Таким чином і збільшиться продуктивність», — розповідає Олександр Онищенко.

Цей проєкт — переможець обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області. На його реалізацію з обласного та міського бюджетів виділили 1 млн 200 тис. грн.

Раніше ми писали про те, що пожежу на Полтавщині, за відсутністю проточної води, гасили фекаліями.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар