«У нас півтори тисячі автовозів при потребі п'ять тисяч», — Біленький про дефіцит пального

17 травня в етері радіопрограми «Вінілосховище» голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький прокоментував дефіцит пального в області.

poltavska-khvilia_xcwi/NLfO5cung.png

За його словами, причин нестабільної ситуації із забезпеченням пальним кілька:

«По-перше, у нас не працюють місцеві заводи, які виробляли нафтопродукти. По-друге, щоб постачати ці нафтопродукти з-за кордону потрібен залізничний транспорт. Як показує практика, "прильоти" ворожих ракет влучають у вузлові станції і знищують потяги, які перевозять цей важливий для нас вантаж. Тому зараз бізнес, який купляє цей вантаж, не дуже прагне вкладатися, бо можна після одного удару втратити все, що було придбано», — сказав Олександр Біленький.

Найпростіший варіант — це автомобільний транспорт, тобто автовози, яких в Україні приблизно півтори тисячі при потребі п'ять тисяч, повідомив голова Полтавської облради.

«У нас просто немає чим довезти. При цьому уряд вкладається, щоб не було жодних затримок на митницях, щоб були спрощені перевірки, щоб бізнес, яких хоче везти нафтопродукти до України, робив це максимально швидко», — розповів Біленький.

Він наголосив, що наразі необхідно покрити дефіцит автомобілів, які перевозять цистерни з пальним. Як тільки цей дефіцит буде покритий купівлею або лізингом, ситуація покращиться.

«Ми вже бачимо це покращення за кількістю черг на заправках, які будуть зростати, бо з'являтиметься пальне. Але масово ситуація поліпшиться, на мою думку, через декілька тижнів», — підсумував голова облради.

Крім того, Біленький закликав полтавців та жителів області пересідати на електромобілі.

Раніше ми писали, що у районі на Полтавщині не продають пальне цивільним.


Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Валерія Магда

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар