У Пирятині підприємиця отримала грант 250 000 грн на виробництво солодощів

За підтримки місцевої влади та КП «Агенція розвитку Пирятинської громади» місцева підприємиця стала однією з восьми переможниць загальнодержавного конкурсу «Сади Для Перемоги» та отримала близько 250 000 гривень.

poltavska-khvilia_xcwi/6Yvo57gIR.jpeg

Про це повідомили на сторінці Пирятинської громади.

На ці кошти у міні-цех придбали сублімаційну сушарку, дегідратор для м'яса, фруктів, пастили та сухих пайків.

«Ми виготовляємо продукцію виключно з наших місцевих фруктів та ягід, які придбаємо у місцевих виробників та підприємців. Для нас важливо, аби продукція, яку ми пропонуємо споживачам, була смачною і корисною, тому орієнтуємся виключно на якісну сировинну базу», – говорить Світлана Петровська.

На сімейному виробництві побував міський голова Андрій Сімонов і зазначив, що проєкт привертає увагу партнерів та є прикладом для наслідування.

«Добре, що у нашій громаді реалізуються такі ініціативи. Цінним є той факт, що цех працює на сировині місцевих виробників, налагоджуються ланцюжки співпраці між тими, хто вирощує продукцію, і тими, хто її переробляє. В результаті споживачі матимуть якісний продукт. Окрім цього, у громаді з'являються нові робочі місця, а отже - зростає її економічний потенціал!», – зазначив він.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
  • М
    Микола
    18 серп.
    Ще за Царя Димка,в Пирятини був овочево-ягидний завод,де вин подився?
    Відповісти