Економіст Ярослав Романчук презентує у Полтаві книгу про «українську мрію»

15 вересня у Полтаві відомий економіст Ярослав Романчук проведе презентацію своєї книги «Новий Захід. українська мрія».

poltavska-khvilia_xcwi/8V9e9SmSg.jpeg

Презентація відбудеться о 12:30 за адресою: Пилипа Орлика 20/1.

Книга вийшла ще у травні 2023 року. У ній міститься докладний план, як перетворити Україну на процвітаючу та успішну країну, а звичайних українців зробити багатими та щасливими.

Там представлено наукове обґрунтування необхідності стратегічного курсу, який забезпечить економічне зростання ВВП України до 7-10% на рік, створення тисяч нових бізнесів і мільйонів робочих місць. І це попри складне післявоєнне відновлення економіки, яке на нас чекає.

Висновки економіста ґрунтуються на численних наукових дослідженнях та емпіричних даних, які були накопичені за більш ніж 30 років за такими явищами, як «економічна свобода», «приватна власність», «конкурентоспроможність» та «соціальний прогрес».

poltavska-khvilia_xcwi/XdzFCIiIg.jpeg

Ярослав Романчук — автор 13 книг з економіки, реформ, транзиту від держплану до вільного ринку та понад 6500 публікацій на економічну тему в друкованих та електронних виданнях Білорусі, України, Польщі, США та інших країн.

У 2022 році він представив економічні програми «Україна — новий Захід. Економіка $500 млрд для 50 млн українців до 2030 року» та «Економіка воєнного часу. Що робити».

Лауреат міжнародної премії Atlas Economic Research Foundation: Sir Anthony Fisher Award 2006 та 2009рр. за книги про феномен економічного дива та системні ринкові реформи для перехідних країн. Переможець Templeton Prize 2006 і 2007рр. Лауреат нагороди «Найкращий адвокат свободи в Україні у 2021 році» від Ayn Rand Center in Ukraine.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар