У Полтаві обрали нового голову Громадської ради

Новим головою Громадської ради при Полтавській  ОДА обрали Олександра Дербеньова.

12 березня відбулися установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Полтавській обласній державній адміністрації каденцією на 2021-2022 роки, повідомили у Полтавській ОДА.

poltavska-khvilia_xcwi/sHJeICUMR.jpeg

Документи для участі подавали 45 представників інститутів громадянського суспільства. Зареєстрували 42 із них. А, згідно з типовим положенням, до складу Громадської ради увійшли 35 громадських діячів.

Головою Громадської ради обрали Олександра Дербеньова, який раніше вже обіймав посаду заступника голови Громадської ради попереднього скликання.

“Щиро дякую вам за підтримку. Впевнений, що ми всі будемо працювати злагоджено  та конструктивно”, – сказав Олександр Дербеньов.
poltavska-khvilia_xcwi/6pJ6SC8MR.jpeg

Він розповів про проведену роботу Громадської ради попереднього скликання. Загалом за попередньої каденції було проведено 4 засідання ради та 4 засідання її секретаріату, на яких розглянули 15 питань.

“Головним досягненням Громадської ради протягом каденції 2019-2020 років можна вважати продовження співпраці з органами влади у вирішенні актуальних питань як конкретних громадян, так і окремих соціальних груп населення. До консолідованої думки цього дорадчого органу дослухаються також і депутати обласної ради”, – зауважив Олександр Дербеньов.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Політика"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар