У Полтаві оштрафували нетверезу жінку на 17 тисяч гривень

Київський районний суд Полтави оштрафував на 17 тисяч грн жінку, яка у нетверезому стані у Полтаві порушила карантинні обмеження.

Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Згідно з реєстром, обвинувачена народилася у селі Соколівка Полтавського району. 14 травня вона у провулку Шевченка,1а голосно кричала, виражалася нецензурною лайкою, чіплялася до громадян, вчинила бійку. Також вона була без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус. Під час здійснення неправомірних дій жінка була нетверезою.

Такою поведінкою жінка скоїла правопорушення, передбачені ст. 173 (дрібне хуліганство) та ст. 44-3 ч. 1 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Під час судового засідання вона не визнала свою вину. За її словами, вона не здійснювала хуліганських дій, шукала в той день свого кота, її без причини затримали працівники поліції, документів дійсно при собі не мала, бо документи не носить.

Отже, жінку визнали винною у вчиненні діяння, передбаченого ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення та призначили штраф на користь держави в сумі 119 грн.

Також вона має сплатити 454 грн судового збору.

Постанову можна оскаржити до Полтавського апеляційного суду протягом десяти днів з дня її винесення.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар