У Полтаві планують збільшити фінансування для переможців конкурсу з виготовлення безпілотників

Відповідний проєкт рішення депутати Полтавської міської ради мають розглянути на сесії, запланованій на 26 квітня. Він передбачає збільшення фінансування для підтримки розробників безпілотників, що здобудуть перемогу у конкурсі, з пʼяти до восьми мільйонів гривень.

poltavska-khvilia_xcwi/akns8OBIR.jpeg
Ілюстративне фото

Згідно з проєктом рішення про підтримку розробників БПЛА, міськрада зможе виплатити виробникам дронів 7,3 млн грн. Ще мільйон гривень передбачений на сплату податків. У попередній версії програми сума фінансування складала пʼять мільйонів гривень.

«Для міської ради один із пріоритетів зараз – це всебічна допомога фронту. Це пріоритетний напрям використання коштів. Якщо порахувати і подивитись статистику, то ми, як обласний центр, який не є мільйонником, з різних напрямів допомоги військовим є в трійці лідерів. Для мене це особистий пріоритет, тому я разом з іншим депутатом став співініціатором програми з БПЛА. У нас також є й інші програми: "Полтавський супротив", програма підтримки бізнесу ветеранів і виплати», — прокоментував співініціатор програми, депутат міськради Вадим Ямщиков.

Програма передбачає, що один виробник дронів може отримати від міста до мільйона гривень. Утім остаточний обсяг фінансування визначать після оголошення переможців.

«Нас здивувала кількість заяв у позитивному сенсі. Скоро комісія має оголосити переможця. Тому ми додаємо кошти у програму, щоб могли підтримати більше підприємців», — сказав Ямщиков.

Пригадаємо, що програму ухвалили торік наприкінці року.

Нагадаємо, що Полтава придбала дрони для військових за понад девʼять мільйонів.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар