У Полтаві поліцейські замальовували графіті з рекламою магазинів наркотиків та дарували морозиво

26 червня мобільна група у складі поліції та волонтерів громадських організацій замальовувала у Полтаві настінні графіті з адресами Інтернет-магазинів та месенджерів, що пропонують наркотики. На їх місці залишили «штампи» з написами «LOVE», а перехожим роздали морозиво. Працювали у мікрорайоні Алмазний.

Про це повідомили у пресслужбі ГУНП у Полтавській області.

Як пояснила Анна Новак, представниця Управління боротьби з наркозлочинністю поліції Полтавщини, вуличну акцію присвячено Міжнародному дню боротьби зі зловживанням наркотиками та їхнім незаконним обігом, який відзначають 26 червня.

У заході взяли участь працівники ювенальної превенції та дільничні офіцери Полтавського райуправління поліції, а також представники громадських організацій «ВИХІД Є» та «Регіональний центр контролю та сприяння діяльності правоохоронних органів». Окрім цього, працівники Кінологічного центру поліції області прихопили із собою службову вівчарку та демонстрували її вміння у Парку воїнів-інтернаціоналістів.

Поліцейські вважають, що боротися з дилерами, які продають наркотики через Інтернет-ресурси, потрібно комплексно. Подібні заходи – це елемент спеціальної профілактики, яку поліція здійснює паралельно з розкриттям та розслідуванням наркозлочинів.

І результати є. Правоохоронці наголошують, що тільки у Полтаві кількість розмальованих фасадів зменшилася вдвічі (у порівнянні з минулими роками). Водночас зросла кількість розкритих злочинів у сфері незаконного обігу наркотиків, скоєних за допомогою Інтернет-месенджерів.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар