У Полтаві поновили та одночасно звільнили голову Київської райради

На сесії депутати шляхом таємного голосування ухвалили рішення поновити та звільнити з посади голови Оксану Корольову-Буцко.

19 серпня на сесії Київської районної ради 21 депутат підтримав відповідний проєкт рішення. Проєкт передбачав поновлення Оксани Корольови-Буцко на посаді голови районної ради. Наступний пункт проєкту передбачав звільнення голови з посади.

Окрім цього, райрада оскаржуватиме рішення Полтавського окружного адміністративного суду щодо поновлення Корольови-Буцко на посаду голови. Відповідне рішення суд ухвалив 5 серпня.

За словами голови Київської районної ради Сергія Синягівського, проєкт рішення є ініціативою депутатів:

«Я думаю, що будь-який суддя, який поважає себе, побачить позицію районної ради й органу місцевого самоврядування. У мене є дуже велика повага до адміністративного суду, там працює дуже багато фахових суддів».

Звільнена з посади Оксана Корольова-Буцко розповіла, що планує оскаржувати рішення сесії:

«Депутати колегіальний орган, вони так вирішили, тому будемо оскаржувати це рішення. Ми (фракція «Слуга народу» — ред.) не брали участь у голосуванні, тому що те рішення, яке вони обговорили на комісії, на президії абсурдне».

Нагадаємо, що 11 серпня Оксана Корольова-Буцко, після поновлення судом на посаду голови, прийшла на робоче місце. Але звільнена голова не змогла почати працювати, адже відсутнє відповідне розпорядження.

Усі свіжі новини Полтавщини знаходяться тут.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Політика"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар