У Полтаві попрощалися з двома воїнами

15 лютого у Свято-Успенському кафедральному соборі Православної Церкви України відбулося прощання з полеглими Героями Віктором Сологубом та Тарасом Голубицьким.

poltavska-khvilia_xcwi/g6H57Q2Sg.jpeg
Фото: Полтавська міська рада

Сержант Тарас Голубицький

Сержант Тарас Голубицький народився 23 червня 1979 році в селі Корюківка Чернігівської області. Проживав у Полтавській громаді, навчався та закінчив загальноосвітню середню школу Nº26. Був студентом Полтавського політехнічного коледжу, працював на заводі ГРЛ. Після строкової, а потім контрактної служби працював охоронцем на охоронній фірмі «Антарес».

22 травня 2022 року його мобілізували на посаду командира відділення механізованої роти. Загинув 6 лютого 2024 року на Донецькому напрямку під час виконання бойового завдання.

poltavska-khvilia_xcwi/awFwnQ2IR.jpeg
Тарас Голубицький

Старший лейтенант Віктор Сологуб

Старший лейтенант Віктор Сологуб народився 26 січня 1964 року у селі Щербані Хмельницької області. Навчався у Дніпропетровському металургійному університеті. Ливарник за освітою. Строкову службу проходив у танковій частині командиром взводу. Був ліквідатором на ЧАЕС: разом з командою виходив на саркофаг і вимірював рівень радіації. У 1988 році Віктор переїхав у Полтаву. Влаштувався на турбомеханічний завод.

З початком повномасштабного російського вторгнення добровільно став на захист країни. Був командиром танкового взводу. У 2023 році зі своїм екіпажем пройшов навчання в Польщі на танку Leopard, після чого Віктор став командиром танку. З початком контрнаступу його екіпаж був залучений на Запорізькому напрямку. 29 липня 2023 року танк, яким керував Віктор Сологуб, підбили росіяни. Військовослужбовець загинув.

poltavska-khvilia_xcwi/jTkQ7w2SR.jpeg
Віктор Сологуб

Вічна шана Героям!

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар