У Полтаві попрощалися з полеглими на війні захисниками

17 лютого 2023 року біля Свято-Успенського кафедрального собору в останню путь провели Ігоря Масла, Віктора Котелевця, Геннадія Бутенка, Євгена Бойка та Владислава Станкевича.

poltavska-khvilia_xcwi/_krU_s14R.jpeg
Фото: Свято-Успенський кафедральний собор

Про це повідомили у Полтавському ОМТЦК та СП.

Ігор Масло загинув 10 лютого, обороняючи Донеччину. Понад 9 місяців він захищав Україну на фронті. Військовому було 32 роки.

poltavska-khvilia_xcwi/WX4LXy1Vg.jpeg

Віктор Котелевець проживав у Полтаві, був механіком-водієм гранатометного відділення парашутно-десантного батальйону. 6 лютого у бою на Луганщині військовий загинув. Віктору було лише 28 років.

poltavska-khvilia_xcwi/JgACXy14R.jpeg

Геннадій Бутенко був командиром вертолітної ланки окремої бригади армійської авіації ім. Ігоря Сікорського. Військовий проживав у Сумах. 31 січня Геннадій загинув внаслідок падіння гелікоптера Мі-2.

poltavska-khvilia_xcwi/pNRi9yJVg.jpeg

Полтавець Євген Бойко мав звання старший сержант, був командиром відділення снайперів. Захищав Україну на фронті майже від початку повномасштабного вторгнення – з 18 березня 2022 року. Військовий загинув 11 лютого у бою поблизу Авдіївки.

poltavska-khvilia_xcwi/0V2F9yJ4g.jpeg

Владислав Станкевич народився та проживав у Кременчуці. Він захищав Україну на фронті з 2015 року, мав звання старший лейтенант. 31 січня військовий загинув. Владислав був льотчиком-штурманом, у нього залишилися мати, дружина та донька.

poltavska-khvilia_xcwi/Tt8T9s14R.jpeg

Вічна пам'ять захисникам України. Співчуття рідним та близьким полеглих воїнів.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар