У Полтаві попрощалися з сімома загиблими захисниками на війні

31 січня у місті провели в останню путь Дригу Олександра, Брижака Сергія, Піщанського Андрія, Перетятька Олега, Жука Івана, Молнаря Станіслава, Лимаря Андрія.

poltavska-khvilia_xcwi/8KPZNv0VR.jpeg
Фото: Свято-Успенський собор

Про це повідомили на сторінці Свято-Успенського кафедрального собору.

Воїни загинули виконуючи бойові обов'язки та захищаючи Україну.

Олександр Дрига загинув 20 січня під час виконання бойового завдання в районі Соледару на Донеччині. Захисника поховали у секторі почесних поховань Затуринського кладовища. Йому було 47 років.

poltavska-khvilia_xcwi/AgmmDv0VR.jpeg
Фото: Свято-Успенський собор

25 січня під час бойового зіткнення поблизу Соледару загинув солдат Андрій Лимарь. До війни воїн проживав у Макухівці, там і поховали загиблого захисника.

poltavska-khvilia_xcwi/f5EMvv04g.jpeg
Фото: Свято-Успенський собор

24 січня помер молодший сержант Піщанський Аркадій від поранення, що отримав на Донеччині. Захисника поховали у Полтаві на Алеї Героїв.

poltavska-khvilia_xcwi/2GgkDDA4g.jpeg
Фото: Свято-Успенський собор

24 січня Україна втратила і Брижака Сергія внаслідок танкового обстрілу позицій підрозділу поблизу Вугледара Донецької області. Героя провели в останню путт у секторі почесних поховань Затуринського кладовища.

poltavska-khvilia_xcwi/RmXjHDAVR.jpeg
Фото: Свято-Успенський собор

26 січня поблизу Соледару загинув молодший сержант Молнар Станіслав. Проживав у селі Гожули Полтавської громади, у рідному селі Героя і поховали. Військовому було 38 років.

poltavska-khvilia_xcwi/mOnWDvAVg.jpeg
Фото: Свято-Успенський собор

27 січня помер штаб-сержант Перетятько Олег. Військову службу чоловік проходив на посаді заступника командира бойової машини у механізованій бригаді. Йому було 49 років.

poltavska-khvilia_xcwi/WB9ZvvAVg.jpeg
Фото: Свято-Успенський собор

27 січня в районі Соледара не стало старшого солдата Жука Івана. Йому було 47 років. Військову службу воїн проходив на посаді старшого стрільця у бригаді територіальної оборони. Героя поховали на кладовищі у Затурино.

poltavska-khvilia_xcwi/6naqNDAVR.jpeg

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар