У Полтаві поздоровляли слідчих з нагоди професійного свята

Сьогодні, 1-го липня, виповнюється 58 років від дня заснування слідчих підрозділів у системі МВС України. З цієї нагоди у актовій залі обласного управління поліції відбулися урочисті заходи. 

33 офіцери слідства отримали нагороди та почесні грамоти МВС, Національної поліції, Головного управління поліції Полтавщини, а також грамоти та подяки від регіональних органів влади та місцевого самоврядування. Ще 40 слідчих офіцерів за підтримки Первинної профспілкової організації Всеукраїнської Профспілки НПУ заохочені грошовою винагородою.

Іван Вигівський, начальник поліції області, зазначив:

«Робота слідчого є надзвичайно важливою й відповідальною. Адже за кожним прийнятим рішенням стоїть доля людини! І дуже важливо, щоб у кожному кримінальному провадженні не допустити найменшої помилки. Щоб якісно зібрати та проаналізувати доказову базу та докопатися до істини. А це під силу тим, хто має гострий розум, високі аналітичні та дедуктивні здібності, вміє вирізняти правду від неправди та віддано й чесно служить Україні. Я вдячний кожному із вас за високий професіоналізм під час розслідування найскладніших, найзаплутаніших кримінальних історій!».

Полковник поліції побажав колегам професійного зростання, мудрості, виваженості у прийнятті важливих рішень, а також міцного здоров’я, миру та злагоди в родинах.

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар