У Полтаві презентує книги історик Володимир В'ятрович

У п'ятницю, 28 квітня о 18:00, відбудеться презентація книжки-альбому «УПА. Історія нескорених» та «Наша столітня» з Володимиром В'ятровичем.

poltavska-khvilia_xcwi/-riNAky4g.jpeg

Війна, свідками і учасниками якої ми є сьогодні, почалася задовго до нашого народження. У 1917 році українці намагалися створити незалежну державу, що викликало агресію росії. Підпільна боротьба за свободу тривала, спалахнувши масовим рухом УПА в роки Другої світової. Москва, після понад десяти років зусиль, зуміла придушити повстанський рух. Але пам’ять про УПА знищити не зуміла. Ця пам’ять у кінці 1980 підняла українців, що об’єдналися в національно-демократичний рух, який увінчався відновленням незалежності. Нині вона знов надихає нас у війні з окупантами.

Володимир В'ятрович презентує свої книги про війну за свободу від часів УПА до наших днів.

Модеруватиме зустріч Людмила Бабенко — українська науковиця, доктор історичних наук, дослідниця історії релігії і церкви в Україні.

Зустріч проведуть у кінотеатрі Wizoria Колос, вул. Гоголя, 22. На презентації можна придбати книжки з автографами автора: «УПА. Історія нескорених», «Наша столітня», «Нотатки з кухні переписування історії».

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Культура"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар