У Полтаві провели ніч з наукою

10 листопада у світі відзначається Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку. Це свято заснували у 2001 році під егідою ЮНЕСКО. З цієї нагоди у Полтавському університеті економіки і торгівлі відбувся захід «Ніч науки».

Про це повідомили на сайті «Новини Полтавщини».

В університеті організували 9 локацій під керівництвом науковців та студентів університету. Учасники — учні старших класів, студенти, молодь.

Основна мета заходу – популяризувати науку серед молоді, а для учнів це ще й гарна можливість дізнатися більше про майбутню професію та свої творчі і наукові здібності.

Серед локацій «Ночі науки»: тренінг «Мій лідерський потенціал» (Світлана Нестуля); тренінг «Бізнес-симуляція» (Ігор Юрко); воркшоп «Від ідеї до ролику: гарний сценарій твого відео-поста» (Олена Івасенко); воркшоп «Містична хімія» (Надія Гнітій); філософський квест «Врятуй Канта» (Ксенія Пивоварська); психологічна гра «Мафія» (студентська рада); гра «Шість магічних капелюхів» (Людмила Шимановська-Діаніч); гра у страшну гру на PlayStation (Олена Ольховська); тренінг «Міжнародні переговори» (Артем Пожар).

poltavska-khvilia_xcwi/1UYEbd5ng.webp

На кожній локації проводили 1-2 годинні ігри, тренінги, воркшопи. Найбільшою популярністю користувалася хімія.

Також у цьому році додали локацію гри в «Мафію». Студенти постійно проводять ігри у цю психологічну гру, серед школярів вона також користується популярністю. Зацікавив молодь тренінг «Мій лідерський потенціал». У цей же день 10 листопада відбулась також презентація монографії «Дидактика лідерства: сучасні погляди на формування лідерської компетентності здобувачів вищої освіти».

poltavska-khvilia_xcwi/vLLExdc7R.webp

Загалом, на участь у «Ночі науки» зареєструвалися понад 130 учасників. Цей захід організатори проводять уже втретє.

poltavska-khvilia_xcwi/uYLPxd5nR.webp
poltavska-khvilia_xcwi/3sLPbOcnR.webp

Нагадаємо, що у Полтаві показали документальний фільм про М'ясоєдова

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар