У Полтаві провели перше засідання по програмі з відновлення громад області

17 квітня провели перше засідання по Програмі комплексного відновлення територій Полтавської області.

poltavska-khvilia_xcwi/HxdqncPVR.jpeg

Про це повідомили на сторінці Полтавської облради.

Координатор діяльності Робочої групи Ірина Особік розповіла про важливість створення майбутньої програми:

«Під окремий об’єкт гроші партнери виділяти не будуть, тільки на підставі комплексного вирішення і комплексного підходу. Ця програма по обсягу не менша ніж стратегія регіонального розвитку. Робота не буде швидкою, бо потрібен дуже серйозний підхід», – зазначила Ірина Особік.

На засіданні затвердили склад робочої групи та розпочали прийом пропозицій громадськості до проєкту програми, обговорили порядок роботи, сформували першочергові завдання, визначилися з форматом проведення зустрічей.

До групи увійшли представники обласної військової адміністрації, територіальних громад, громадськості та перший заступник облради Олександр Лемешко та депутат обласної ради Костянтин Копотун.

«Цей документ є вимогою міжнародних донорів України, кожна область буде мати свою програму. Чому наші партнери ставлять вимогу наявність таких програм? Тому що вони хочуть бачити комплексне вирішення об’єктних відновлень», – Ірина Особік.

Мешканці області можуть подавати пропозиції з приводу відновлення громади та регіону в електронному вигляді на офіційну адресу облвійськадміністрації:

oda@adm-pl.gov.ua.

Пропозиції прийматимуть протягом 60 календарних днів, починаючи з 17 квітня 2023 року, з наступним розглядом на черговому засіданні робочої групи та оприлюдненням результатів розгляду в офіційних медіа.

Відповідальним за розроблення Програми комплексного відновлення є Департамент будівництва, містобудування й архітектури, житлово-комунального господарства та енергетики Полтавської обласної військової адміністрації.

Програма відновлення – це документ, який визначає основні просторові, містобудівні та соціально-економічні пріоритети політики відновлення і містить комплекс заходів для забезпечення відновлення території відповідної області, території громади (її частини), яка постраждала внаслідок збройної агресії проти України або в якій сконцентровані соціально-економічні, інфраструктурні, екологічні чи інші кризові явища.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар