У Полтаві провели перше засідання по програмі з відновлення громад області
17 квітня провели перше засідання по Програмі комплексного відновлення територій Полтавської області.
Про це повідомили на сторінці Полтавської облради.
Координатор діяльності Робочої групи Ірина Особік розповіла про важливість створення майбутньої програми:
«Під окремий об’єкт гроші партнери виділяти не будуть, тільки на підставі комплексного вирішення і комплексного підходу. Ця програма по обсягу не менша ніж стратегія регіонального розвитку. Робота не буде швидкою, бо потрібен дуже серйозний підхід», – зазначила Ірина Особік.
На засіданні затвердили склад робочої групи та розпочали прийом пропозицій громадськості до проєкту програми, обговорили порядок роботи, сформували першочергові завдання, визначилися з форматом проведення зустрічей.
До групи увійшли представники обласної військової адміністрації, територіальних громад, громадськості та перший заступник облради Олександр Лемешко та депутат обласної ради Костянтин Копотун.
«Цей документ є вимогою міжнародних донорів України, кожна область буде мати свою програму. Чому наші партнери ставлять вимогу наявність таких програм? Тому що вони хочуть бачити комплексне вирішення об’єктних відновлень», – Ірина Особік.
Мешканці області можуть подавати пропозиції з приводу відновлення громади та регіону в електронному вигляді на офіційну адресу облвійськадміністрації:
oda@adm-pl.gov.ua.
Пропозиції прийматимуть протягом 60 календарних днів, починаючи з 17 квітня 2023 року, з наступним розглядом на черговому засіданні робочої групи та оприлюдненням результатів розгляду в офіційних медіа.
Відповідальним за розроблення Програми комплексного відновлення є Департамент будівництва, містобудування й архітектури, житлово-комунального господарства та енергетики Полтавської обласної військової адміністрації.
Програма відновлення – це документ, який визначає основні просторові, містобудівні та соціально-економічні пріоритети політики відновлення і містить комплекс заходів для забезпечення відновлення території відповідної області, території громади (її частини), яка постраждала внаслідок збройної агресії проти України або в якій сконцентровані соціально-економічні, інфраструктурні, екологічні чи інші кризові явища.
Подякуй автору!
Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.