У Полтаві проводять безоплатні фотосесії для вагітних переселенок

Благодійний проєкт полтавки Оксани Малої називається «Хай буде весна» або «З надією при надії». Жінка безоплатно проводить фотосесії для вагітних, які приїхали до Полтави із зон бойових дій і опинилися у скрутному фінансовому становищі.

poltavska-khvilia_xcwi/Xdn7b9l7R.jpeg
Оксана Мала (фото з особистої фейсбук-сторінки)

На своїй фейсбук-сторінці фотографка написала:

«Це період, який хотілося б залишити на пам'ять в фотографіях. І я з радістю зробила б такий подарунок кільком дівчатам».

Жінка планувала робити фотосесії самотужки, однак згодом допомогти Оксані згодилися візажисти та перукарі. Знайшлася і фотостудія, яка безкоштовно надала приміщення та сукні.

Оксана Мала розповіла, що вісім років тому теж змушена була покинути власну домівку на останніх місяцях вагітності, тому добре розуміє, що зараз переживають інші дівчата.

Першою героїнею проєкту стала дружина нацгвардійця зі Слов'янська Віолета. Жінка приїхала в Полтаву, щоб народити донечку в безпеці. Її чоловік залишився в Донецькій області захищати нашу країну.

poltavska-khvilia_xcwi/zM1bJr_7R.jpeg
Віолета (Фото зі сторінки Оксани Малої)

Наступною стала Ольга, яка з чоловіком і синочком приїхала в Полтаву з невеликого міста Дніпрорудне (Запорізька область), що зараз під окупацією.

poltavska-khvilia_xcwi/0Q4zb9l7g.jpeg
Оля (Фото зі сторінки Оксани Малої)
«Хочу, щоб у всіх українських дівчат при надії — була впевненість — все мине! І це також. Ми обов'язково вистоїмо і подаруємо нашим дітям найкраще майбутнє», — зазначила Оксана Мала.

Щоб стати героїнею проєкту, напишіть фотографці в особисті повідомлення.

Раніше ми писали, що у Полтаві хочуть відкрити четвертий гуманітарний осередок.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Валерія Магда

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар