У Полтаві реорганізували третю міську поліклініку

23 лютого на сесії міськради депутати підтримали проєкт рішення щодо реорганізації 3-ї міської клінічної поліклініки.

poltavska-khvilia_xcwi/12pYApTIg.jpeg

Про це 23 лютого стало відомо з трансляції Полтавської міської ради.

У проєкті йдеться, що поліклініку приєднають до 3-ї міської клінічної лікарні.

На сесії директор Департаменту охорони здоров'я Сергій Котов зазначив, що жодного працівника поліклініки під час реформування не звільнятимуть. Водночас він сказав, що можливо скоротять дублюючий персонал у 17 штатних одиниць, зокрема директора, бухгалтера, старшого інспектора кадрів, інженера з охорони праці.

За словами Котова, цьогоріч на утримання лікарні заплановане фінансування на близько 32 млн грн, зокрема 25 млн грн – це заробітна плата.

«НСЗУ планували 26 млн 300 тис. грн, а на сьогодні затверджено 8 млн 900 тис. грн. Це за рахунок того, що один контрольний пакет НСЗУ, а саме амбулаторна допомога профінансований поки що лише на один квартал. Як буде фінансування по цьому пакету на три інших квартали року – я не знаю. Якщо так, як профінансовано перший квартал, то з урахуванням коштів міської громади у сумі 32 млн грн поліклініка проіснує. Якщо НСЗУ з якихось думок зменшить асигнування у нас постане питання щодо виплати заробітної плати у разі неприєднання і не прийняття організаційних рішень».

Нагадаємо, що третю поліклініку планували реорганізувати ще у грудні 2023 року.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар