У Полтаві створили Добровольче формування №2

Добровольче формування №2 у Полтаві забезпечуватиме правопорядок та оборону міста.

poltavska-khvilia_xcwi/E-xmg1ynR.jpeg
Віктор Криворучко та Віктор Бажан (Фото — «Полтавщина»)

Як пише видання «Полтавщина», приблизно три тижні тому, ініціативна група (Віктор Криворучко, Віктор Бажан, Сергій Морозов, Петро Бутрій) вирішили на основі фахівців охоронної фірми «Антарес» утворити добровольчий загін для запобігання та боротьби з мародерством.

Загін зареєстрували у міськраді. Добровольці отримали зброю та проходять навчання (стрільби, ведення бою в умовах міста). Вночі вони разом з поліцейськими патрулюють місто.

«Люди до нас прийшли різні: спортсмени, пенсіонери, навіть особи з інвалідністю, але які здатні тримати в руках зброю», — розповів начальник штабу цього об’єднання Віктор Криворучко.

Важливо розуміти, що учасники добровольчого підрозділу працюють на своїх робочих місцях, живуть вдома, але є напіввійськовою організацією з армійською структурою та дисципліною.

Номер телефону для тих, хто має бажання записатися добровольцем в указане формування або надати матеріальну допомогу: 099-252-29-35.

Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Валерія Магда

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар