У Полтаві створюють подкасти: де слухати

Слово подкаст лунає дедалі частіше. Мало не на кожному веб-ресурсі українських ЗМІ тепер можна зустріти сторінки з аудіофайлами та пропозицією підписатися на подкаст. У Полтаві теж є люди, які створюють подкасти.

Пейсмейкери

poltavska-khvilia_xcwi/RaEQhEO7R.jpeg

Україномовний подкаст про новини зі світу бігу, інтерв'ю зі спортсменами, тематичні обговорення, огляди та анонси забігів і все про біг.

Пейсмейкер – бігун, який лідирує і задає темп на середніх і довгих бігових дистанціях. Назву придумали за кілька хвилин до запису першого епізоду. Хоча обирали довго , як радять усі прогресивні експерти, з десятка варіантів, і фаворитом була Run Forest. Ведучі - Марина Мельничук і Валерій Ручка.

Слухати тут.

Стара Полтава

poltavska-khvilia_xcwi/pC95oEd7g.jpeg

Краєм вуха чули про операцію Френтік? Хто такий Вайнгорт і навіщо його пам'ятник Полтаві? Чи реально Полтаві 1100 років? Про все це у своєму подкасті розповідає Ігор Ізотов та запрошені експерти.

Слухати тут.

Подкаст без назви від Центру розвитку культури

poltavska-khvilia_xcwi/mZHKTEdng.jpeg

Подкаст розповідає про актуальні міські проблеми та ефективні шляхи їх розв’язання, про культуру і суспільство. Що залежить від кожного з нас, а що насамперед стосується влади — відповіді в кожному епізоді. Послухай.

Слухайте тут.

Полтава для людей

poltavska-khvilia_xcwi/wqwMTPdng.jpeg

Все про Полтавську урбаністику. Хто, як і для чого змінює наше місто. Про те як зробити його комфортнішим та безпечнішим для мешканців. На розмову приходять урбаністи, архітектори, дендрологи, проєктувальники, реставратори, всі ті, хто розуміють як місто впливає на людей.

Слухати тут.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар