У Полтаві вдруге прибиратимуть купу сміття з двору пенсіонерки

Місцеві жителі Полтави звернулись до комунальників з проханням вивезти сміття з подвір'я жінки на вулиці Небесної Сотні.

poltavska-khvilia_xcwi/HW5V2QU4R.jpeg
Фото: Суспільне Полтава

Про це повідомляє Суспільне Полтава.

Жителька Полтави більше 22 років зносить сміття поруч із своїм будинком. Кілька років тому комунальники вивозили речі з подвір'я жінки.

«Дуже багато машин вивезли, приблизно 27-28 оцих великих сміттєвозів маніпуляторів-навантажувачів. І зараз, мабуть, обсяги, будуть не менші», —розповів Суспільному голова Подільської районної ради Сергій Білокінь.

Наразі жінка знову назбирала сміття заввишки із своїм будинком. За словами полтавки, вона зносить речі через нестачу грошей. У її будинку відсутнє світло, вода та опалення. Комунальники знову планують вивезти з її двору непотріб.

«Комунальний транспорт, який вивозить сміття працює за графіками і маршрутами. Тобто це треба поза графіком вивозити це сміття. Якби це була одна-дві машини, можливо було б швидше. А коли це машин 20-30, це проблемно. Це вже буде комунальне підприємство вирішувати: на цьому тижні чи, можливо, на наступному. Вони підкоригують свої графіки, і це сміття буде вивезене», — пояснив Сергій Білокінь.

Прибрати сміття поблизу будинку комунальники планують за кілька днів.

Нагадаємо, у селах Миргородщини впроваджують роздільний збір сміття.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар