У Полтаві відкриють новий центр масової вакцинації

Центр базуватимуться в ОЦЕВУМі (вул. Соборності, 67, боковий вхід).

Про це повідомив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов у телеграм-каналі.

Цього тижня центри вакцинації працюватимуть з четверга до суботи. Безкоштовну вакцинацію проводитимуть у Полтаві, Кременчуці, Миргороді, Лубнах та Горішніх Плавнях.

З 17 до 18 червня вакцинуватимуть у ОЦЕВУМі. У суботу, 19 червня, щеплення робитимуть у Полтавському юридичному інституті (проспект Першотравневий, 5).

Щеплюватимуть у всіх центрах 17 червня з 9:00 до 17:00, в інші дні – з 9:00 до 18:00. З собою потрібно мати паспорт, ідентифікаційний код або декларацію з сімейним лікарем.

poltavska-khvilia_xcwi/5wbthFRng.jpeg
Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
  • В
    Вакцінація
    9 серп.
    08.08.2021 м. Полтава . 09-00 годин ранку Пункт вакцініції ТРЦ КИЇВ . Бригада вакцинації Pfizer. Відмовлено у вакцінації Відповідь медиків - усі питання до МОЗ. Вакцінація по Полтавськи !!! Або крізь керує БИДЛО . Ви мали можливість записатися заздалегідь на вакцинацію чеоез Дія або HELSI - усе марно у порядку живої черги . тобто усе робиться через дупу . Добре . Зайняли чергу у 06-40 в черзі були 3-ті . Перед відкриттям починають заходити без черги "ХОДОКИ " тобто чи то родичі чи знайомі чи знайомі знайомих - їх медики садять перед командою з ноутом -зі слів ті вбивають дані -тобто вони незаповнюють бланки і їх вакцінують !!! У Вас до медиків законне конкретне запитання - це хто й чому без черги -відповідь вийдіть і очікуйте коли почнемо працювати . Далі ще цікавіше - Ви зайшли -написали дані у бланку присіли перед командою для внесення даних у базу - а Вам кажуть -- Ой а ми сьгодні вакцинуємо тільки тих -хто отримав першу дозу Pfizer . Ви починаєте задавати питання -Це як - ми ж записані у Дія . Ми записані у HELSI -відповідь банальна - усі питання до МОЗ ( ТИПУ ПІШЛИ ВИ НА Х................................... !!!!! Не затримуйте .Хто наступний . Ви встаете з дуже зіпсованим настроєм. Про себе даєте собі клятву ну типа що якщо побачу що медики будуть подихати або їм потрібна допомога - пройду мимо й совість не шолохне . Може у когось якось по іншому накипить але . але . Отака пригода . У вакцінації відмовлено . Також були у пунктах вакцінації ТРЦ Листопад у 9-20 бригада запізнилася там . Далі у кардіодиспанцері на Алмазному . Далі на Леваді по вул Миру ТРЦ Й останній пункт це у Палаці залізничників . Усе марно -вакцина щезла !!!! Хер Вам а не PFIZER . Це тільки по телебаченню на усю країну зелені уроди рекламують - Вакцінація типу на вибір . Якого Ляшка не має ніде інформації -де і коли і якою вакциною можна вакцінуватися . Навіть у вакцінальних центрах не має об"яв про те що вакцина є тільки для вакцинованих 1 раз. Ви як ідіоти вистоєте чергу -щоб Вас потім послали на ....... МОЗ . Одним словом країна не пуганих зелених падлюк і ідіотів !!!
    Відповісти