У Полтаві виступить Антон Слєпаков

18 вересня о 19:00 «Музабарі» відбудеться поетично-музичний захід WARНЯКАННЯ. Проєкт WARНЯКАННЯ від Антона Слєпакова (ВГНВЖ, иДМГ) та Андрія Соколова (walakos) — це мистецький спосіб документування і терапії.

poltavska-khvilia_xcwi/05XCsin4g.jpeg
Фото - Юра Мільчак
«Часто нам не вистачає слів, щоб описати жах війни довкола та знайти сили, щоб йти далі. Багаторівнева поезія та музика проєкту WARНЯКАННЯ дасть Вам це все. Унікальний формат і повне занурення у свідоме та підсвідоме. Це те, що потрібно зараз. Всі донати йдуть НадЛюдям з ССО ДУК, що воюють на Бахмутському напрямку», пишуть організатори.

Проєкт WARНЯКАННЯ від Антона Слєпакова (ВГНВЖ, иДМГ) та Андрія Соколова (walakos) — це мистецький спосіб документування і терапії. А ще можливість залишитись людиною, не захлинутись в чорному потоці ненависті, не збожеволіти, бачачи, що ці нелюди роблять з нашою країною. І, що важливо, — фінансова можливість допомогти нашій армії та волонтерам.

Вхід на концерт — будь-який донат від 100 гривень. Усі зібрані кошти підуть на підрозділ ССО ДУК на Бахмутському напрямку на ремонт авто.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар