У Полтаві вшанували пам'ять жертв аварії на Чорнобильській АЕС

26 квітня у Полтаві вшанували пам’ять жертв аварії на Чорнобильській АЕС.

poltavska-khvilia_xcwi/Yks6UYw7g.jpeg

Сьогодні у Полтаві, біля пам’ятного знака жертвам Чорнобильської катастрофи, вшанували пам'ять загиблих, хто рятував людство від радіації. Про це повідомляють на офіційному сайті Полтавської ОВА.

poltavska-khvilia_xcwi/E4gRQLQ7g.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/94ggQLQnR.jpeg

Представники громадських обʼєднань ветеранів-ліквідаторів і постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, депутатського корпусу обласної ради, керівництво області, освітяни та учнівська молодь поклали квіти до пам’ятного знака.

«День пам’яті про Чорнобильську катастрофу – це нагадування всім, як людство може опинитися на межі життя та смерті. Світ став свідком не тільки масштабної трагедії, а й безмежної мужності, жаги до життя наших земляків – ліквідаторів цієї аварії. І через 36 років Україна і світ знову опинилися за крок від знищення людства, коли «братський чобіт» ступив у зону відчуження. Схиляємо голови перед усіма нашими ліквідаторами, військовими, медиками, які пішли в ядерний вогонь, аби зупинити ланцюгову реакцію смерті, віддали за нас своє життя та здоров’я», — сказав начальник обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар