У Полтаві завищували ціни на ремонті зупинок за 22 мільйони гривень — Нацполіція

Упродовж 2022-2024 років УЖКГ уклали ряд договорів з фірмою «БК Віват Груп» на проведення капітального ремонту зупинок на загальну суму 22,3 млн грн. У цих тендерах правоохоронці знайшли переплату.

poltavska-khvilia_xcwi/a8wD3vyIg.jpeg
Фото ілюстративне

Про це відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Управління ЖКГ упродовж вересня 2020 року до січня 2022 року замовляло ремонт зупинок за різними адресами у фірми «БК Віват Груп». Загальна сума ремонтних робіт становить 22,3 млн грн.

На початку лютого цього року у межах кримінальної справи призначили економічні та будівельно-технічні експертизи, щоб встановити вартість і обсяг завищеної вартості робіт. У результаті судові експерти провели обстеження зупинок та встановили факт завищення обсягів виконаних будівельних робіт.

Під час розслідування з'ясували, що до схеми залучили ще одне підприємство, яке виготовило проєкт із завищеними цінами.

Надалі слідчі отримали дозвіл Октябрського райсуду Полтави на доступ до рахунків, регістру руху коштів та копії документів, які підтверджують перерахування грошей. Цю ухвалу виніс суд 27 травня.

Відповідно до судового рішення, правоохоронці виявили завищення цін у цих тендерах на ремонт зупинок. Справу розслідують за ч. 3 ст. 191 КК України.

Додамо, що згідно з даними YouControl, «БК Віват Груп» зареєстрована у Києві, а керівником компанії є Олег Ляшенко. Також Ляшенко є власником компанії «Агро спец буд», з якою Управління ЖКГ протягом 2021-2020 років укладало договори на ремонт спортмайданчиків, дитмайданчиків.

Нагадаємо, що на ремонт трьох зупинок у Полтаві витратять понад 350 тисяч.

Марія Тристан

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар