У Полтаві збирають на безпілотник «Чаклун», що непомітний для ворогів

Дружина військовослужбовця оголосила збір на розвідувальний безпілотник «Чаклун».

poltavska-khvilia_xcwi/N8J5lQcVR.jpeg

Про це Олександра Сиротенко повідомила на своїй сторінці у Facebook.

«Любий Святий Миколаю, так, була зовсім нечемною цього року. Бо багато злоби, ненависті, огиди, безсилля відчувала та відчуваю до ворогів, які прийшли на українську землю зі зброєю. Ти пробачиш, адже плекала любов, вдячність, захоплення, як могла?», — Олександра Сиротенко.
«Лишаю реквізити для тебе й твоїх друзів. Маленьких внесків не буває: важливі й кошти, і репости, і коментарі під постом. Знаю, що разом точно зможемо все та більше».

Банка на Моно.

ПриватБанк: 5168745119292628

Комплекс «Чаклун» складається з двох безпілотників, оснащених камерами, акумуляторами, запасними акумуляторами, передавачем, ноутбуком, на якому проходить оброблення інформації, а також ремонтним комплектом.

За словами президента федерації авіамодельного спорту у Дніпрі Дмитра Панченка, «Чаклун» — це швидкий і маневровий безпілотник, легкий у використанні. Його не видно на радарах, а засоби радіоелектронної боротьби по ньому влучають лише тоді, коли працюють по комусь, а він випадково попадає в зону їхньої дії. Цей БпЛА призначений для глибинної розвідки, дальність польоту з різними акумуляторами може складами від 100 до 150 кілометрів, а «робоча» висота — від 300 до 500 метрів. Програмна швидкість складає 90 кілометрів за годину. Ще один важливий «плюс» — це ремонтопридатність.

«Безпілотний літальний пристрій допоможе гурту аеророзвідників, де служить і мій чоловік, ефективніше виконувати свою роботу. Вони працюють над наближенням Перемоги якраз, тому підтримка не завадить», — Олександра Сиротенко

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар