У Полтаві змонтували модульне містечко для переселенців — коли відкриття

Модульне містечко у Полтаві планують відкрити вже у квітні. На сьогодні воно вже повністю змонтоване.

poltavska-khvilia_xcwi/uqrR-UaVg.webp
Ілюстративне фото

Про це на брифінгу 16 березня повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

Містечко збудували на території психлікарні. Минулого разу повідомляли, що планують зробити окрему огорожу та зовнішній заїзд. Наразі всі роботи виконані.

Усього в містечку розміщено 240 модулів, в яких проживатиме 528 людей. Наразі заявку подали близько 350-360 заявок.

«Модульне містечко повністю змонтоване. Залишилося обладнати кімнати меблями. Ще потрібно зробити доброустрій. У квітні плануємо покласти асфальт та розпочати заселення. Тобто, все залежить від погоди. І після цього вже можна заселяти людей», – Дмитро Лунін.

Також в модульному містечку мали встановити генератори на випадок тривалих відключень електроенергії. Отже, модульне містечко буде енергонезалежним.

poltavska-khvilia_xcwi/5_iI-UaVg.webp
Ілюстративне фото

Згідно з тендером, загальна вартість робіт склала 34,2 млн грн, з яких 32,5 млн грн — витрати на підготовку до встановлення модульного містечка.

Роботу профінансували з обласного бюджету. Замовник — комунальний обласний заклад психіатричної допомоги, підрядник — полтавське приватне підприємство «Євробудінвест плюс».

Нагадаємо, що в грудні область отримала модульні будиночки з Польщі та Англії.

Конструкція кожного будиночка металева й облаштована з урахуванням базових потреб. Має утеплені вікна з ролетами, ламінат на підлозі, мінімально обладнану кухню, санвузол, душову й зону відпочинку.

Підрядник «Євробудінвест плюс» мав облаштувати вуличне освітлення та тротуари, зробити ямковий ремонт доріг й бетонні фундаменти, придбати: альтанки для відпочинку, дитячу гірку, каруселі, гойдалки, пісочницю, парковий диван, стіл, велопарковку, контейнер для побутових відходів та урну. Зробити газон, встановити новий паркан, ворота, хвіртки.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар