У Полтавській області на приватизацію виставили комунальну будівлю під бізнес

Що дає приватизація комунальних об’єктів, які не використовуються? Громаді — можливість поповнити свій бюджет та дати друге життя будівлям, що пустують, а бізнесу — отримати приміщення для власної справи за ринковою ціною. Продаж такого майна відбувається виключно через електронні торги в системі «Прозорро.Продажі».

poltavska-khvilia_xcwi/T8imqb8Sg.png

У Гребінці Полтавської області через онлайн-аукціон можна приватизувати комунальну будівлю. Вона розташована у центрі міста, на вулиці Гребінки, 9. Поруч знаходяться податкова інспекція, будинок культури, бібліотека і краєзнавчий музей.

Загальна площа об’єкта — понад 300 квадратних метрів. До складу лота входять котельня, гараж, вбиральня та прибудова.

Є електрика, вода, опалення та каналізація. Тут цегляні стіни, шиферне покриття та підлога з дощок і лінолеуму. Стан майна оцінюють як задовільний, проте воно потребує ремонту.

В адмінбудівлі можна облаштувати кабінет чи офіс, щоб надавати послуги.

Початкова вартість продажу — понад 1,2 мільйона гривень. Подавати цінові пропозиції можна до 26 червня. Аукціон відбудеться 27 червня.

poltavska-khvilia_xcwi/yiawtY8Ig.png

Як відбуваються торги через «Прозорро.Продажі»?

В онлайн-аукціоні можуть взяти участь як фізичні, так і юридичні особи. Зареєструйтесь на одному з майданчиків, акредитованих на «Прозорро.Продажі» (перелік знайдете на сторінці оголошення).

Підготуйте необхідний пакет документів, подайте заявку на участь і запропонуйте свою ціну за об’єкт. Оплатіть гарантійний та реєстраційний внески.

Після перевірки документів переможець аукціону протягом 20 робочих днів сплачує вартість лота й підписує договір.

Цю статтю створено завдяки підтримці американського та британського народів через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Управління закордонних справ, Співдружності та розвитку (UKaid). Погляди та думки авторів, висловлені у цих публікаціях, не обов’язково відображають погляди USAID, уряду США, UKaid або уряду Сполученого Королівства.

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар