У Полтавській області скорочують кількість відділень для обміну лампочок

На Полтавщині скорочують кількість відділень, де можна обміняти лампи розжарювання на LED.

poltavska-khvilia_xcwi/B3KyL8BVg.jpeg
Фото: Суспільне Полтава

Про це повідомили в Кабінеті міністрів України.

Зменшують кількість відділень через скорочення попиту населення, тому вони повернуться до звичайного формату роботи і будуть надавати тільки поштові та фінансові послуги. Центральні відділення та ті, де обмін ламп проходить активно, продовжать видавати світлодіоди.

Заступник директора з розвитку мережі полтавської дирекції "Укрпошта" Павло Шестопал розповів Суспільному:

«У квітні буде зменшено кількість відділень: залишиться по одному відділенню у кожному населеному пункті. Якщо відділення одне, то воно, звичайно, залишається. І останній етап – залишити тільки одне відділення. Це обласне (відділення № 1 "Укрпошти" у Полтаві – ред.), головпоштамт, яке вже буде довидавати ті лампочки, які лишаться. Далі вони будуть утилізовуватися. Проводиться тендер для визначення переможця, який буде здійснювати утилізацію».

У найвіддаленіших селах, які до проекту обміну долучилися нещодавно, обмін триватиме до кінця квітня. А вже з 1 травня обміняти старі лампи розжарювання на світлодіоди можна буде у 23 відділеннях в містах-мільйонниках та обласних центрах країни, де все ще зберігається високий попит і потреба.

Нагадаємо, у Полтавській школі відремонтували їдальню за чотири мільйони гривень.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар