У полтавському просторі «Плюс Плюс» провели гру «Бути жінкою»

3 листопада у просторі-партнері Veteran Hub «Плюс Плюс» провели гру «Бути жінкою». Серед учасників — працівники ветеранських організацій.

Гру проводять вдруге. Перша відбулася вчора, 2 листопада. На неї запрошували двох ветеранок війни та дівчину-медика, яка працювала у військовій частині.

Гра «Бути жінкою» розроблена британським фондом. Вона показує, що означає бути жінкою. У кожної з нас багато ролей: ми можемо бути матерями, господинями, кваліфікованими працівниками, військовими тощо. Гра оцінює, наскільки спільнота допомагає розвиватися або навпаки ламає жінку своїми стереотипами. У грі показано, як вистояти у таких ситуаціях, продемонстровано, скільки відповідальності на плечах у жінки. Чоловіки також можуть спробувати. На думку розробників, це допоможе їм зрозуміти, наскільки важко бути жінкою.

Суть гри: перед початком учасники чи учасниці витягують собі картку з роллю. На картці ім’я ігрової персонажки, короткий опис її життя, а також її стартовий набір характеристик (енергія, час, підтримка). Кожна персонажка отримує фішку, якою рухатиметься по ігровому полю. на самому полі є різнокольорові клітинки. Деякі з них, з відповідним маркуванням, наприклад, «перейдіть на 2 кроки назад», «рушайте на три кроки вперед» тощо. Якщо учасник потрапляє на клітинку фіолетового кольору, то він має витягнути картку «позитивна ситуація», у якій описана якась подія і вказана нагорода. Отримати можна різну кількість енергії, часу або підтримки. Клітинки червоного кольору з буквою «S» означають картку зі стереотипами. У цих картках містяться стереотипні ситуації та штрафи. У кожної персонажки є три рівні цілей. Для їх досягнення треба визначена кількість ресурсів. Перемагає той, хто перший досягне усіх трьох цілей. Максимальна кількість учасників 4. Гра в середньому триває 2 години.

Гру проводять у недавно відкритому просторі-партнері Veteran Hub «Плюс Плюс».

«Veteran Hub створили для підтримки ветеранів Українсько-російської війни. І саме там надають послуги юридичного і психологічного характеру. Там працює «юридична сотня», яка працювала ще на Майдані. Також там задіяні сертифіковані і ліцензовані психологи, як мають бойовий досвід. Простір «Плюс Плюс», у якому ми зараз перебуваємо, ми створили разом із організацією-партнером «Координаційна рада громадських організацій учасників АТО». Цей простір — мережевий, їх таких відкрилося 10 по всій Україні, завдяки американському фонду «Айрекс», — повідомила Юліана Линник, координатор простору-партнеру Veteran Hub «Плюс Плюс». За її словами, простір відкрили 21 жовтня, тож про нього поки мало хто знає.

Україна, опинившись з такою кількістю ветеранів війни, має з ними якось взаємодіяти розуміти їхні потреби.

«Ми не надаємо послуг. Ми місточок між ветеранами та допомогою, яку йому можуть надати у Veteran Hub. Сам простір створений для спілкування, для проводження часу, для навчання, якщо ми будемо організовувати якісь тренінги», — повідомила пані Юліана.

Нагадаємо, що ми писали про історії захисників України.

Ще з рубрики: "Соціум"