У Полтавському військовому ліцеї імені Віталія Грицаєнка вперше склали присягу

У День захисників і захисниць відбулася знакова подія для Полтавщини. Перші 19 дівчат і 23 хлопці склали присягу ліцеїста Полтавського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Віталія Грицаєнка. Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

poltavska-khvilia_xcwi/dBEbN8WSg.webp

Посвідчення їм вручили азовець і побратим «Гоголя» Юрій Чех та Вікторія Грицаєнко, дружина полеглого Героя України, ім'я якого присвоєне навчальному закладу. Урочисто підняли й прапор ліцею.

За словами начальника секції підготовки 12 бригади НГУ «Азов» Юрія Чеха, ліцеїсти обрали складну й відповідальну професію, де слова «вчинок», «країна», «слово» звучать зовсім по-іншому, та побажав їм не зупинятися в своєму розвитку та йти до мети.

«Символічно посвята відбулася в День захисників і захисниць. Саме вмотивована молодь стане фундаментом надійного та професійного війська України. Надихаючись героїчними вчинками воїна Віталія Грицаєнка і всіх наших оборонців, продовжить цей нелегкий шлях. Дякуємо родині захисника за подарунок – в закладі обладнають спортивну кімнату з кращим спорядженням. Вітаємо вихованців, їхніх наставників і батьків із сьогоднішньою важливою подією! Панове ліцеїсти, будьте вірними народу України та словам присяги», – зауважив Дмитро Лунін.
Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар