У Полтавському ЗВО буде новий ректор: МОН оголосило конкурс на посаду очільника ПДАА

Міністерство освіти та науки оголосило конкурс на зайняття посади ректора Полтавського державного аграрного університету.

poltavska-khvilia_xcwi/vNh0J927g.jpeg
ПДАУ

Про це йдеться на сайті МОН.

Конкурс триватиме два місяці з моменту його оголошення. Участь у ньому можуть брати громадяни України, які володіють українською відповідно до рівня, визначеного Нацкомісією зі стандартів державної мови (вільне володіння першого або другого ступеня), мають вчене звання та науковий ступінь і стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників не менше, як десять років.

Перелік документів, які потрібно для подання на участь у конкурсі, знаходиться тут.

Копії документів, які подаються претендентом/кою (крім копії паспорта), можуть бути засвідчені за місцем роботи претендента/ки, засновником або нотаріально.

Документи надсилати на адресу: Міністерство освіти і науки України, проспект Перемоги, 10, м. Київ-135, 01135. Телефон для довідок: 481-47-92.

Наразі Полтавський державний аграрний університет очолює Валентина Аранчій. Вона обіймає посаду ректора з 2011 року. Сама ректорка говорить, що це стандартна процедура, адже за два місяці закінчується термін її роботи.

Нагадаємо, що восени вибрали нового ректора ПНПУ ім. В.Г.Короленка.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар