У Решетилівській громаді на Полтавщині можна приватизувати частину адмінбудівлі під бізнес

Приватизація державного майна відбувається виключно через онлайн-аукціони на «Прозорро.Продажі». Вона дозволяє дати друге життя нерухомості, що не використовується, й наповнити держбюджет.

poltavska-khvilia_xcwi/ZGXFcz_SR.png

У Решетилівці Полтавської області на вулиці Базарній, 3, пропонують приватизувати приміщення на другому поверсі адмінбудівлі. Загальна площа — понад 60 квадратних метрів. Тут можна облаштувати офіс, надавати будь-які адміністративні або інші послуги.

До складу лоту входять приймальня та два кабінети у задовільному стані. Стіни цегляні, на підлозі — лінолеум. Є електрика та автономне опалення, встановлені конвектори. Водопостачання та каналізація відключені.

poltavska-khvilia_xcwi/tdccczlIR.png

Решетилівка має зручну логістику для розвитку бізнесу. Через громаду проходять дві траси: Київ-Харків та дорога у бік Дніпра. Від міста до обласного центру — 40 км. У населеному пункті з початку повномасштабної війни облаштувалось релоковане з Донеччини садове товариство «Мрія», що виготовляє сік.

Стартова вартість нерухомості становить більш ніж 37 тисяч гривень. Онлайн-аукціон відбудеться 15 липня, цінові пропозиції від потенційних власників прийматимуть до 14 липня.

Чому «Прозорро.Продажі»?

Через онлайн-аукціони будь-хто має доступ до унікальних об’єктів, якими володіє держава та громади. Приватизація майна через електронну торгову систему «Прозорро.Продажі» допомагає наповнювати бюджети під час війни.

Якщо йдеться про державну власність, кошти від її продажу надходять до держбюджету. З моменту відновлення аукціонів у вересні 2022 року Фонд держмайна України залучив від реалізації об’єктів малої приватизації понад 5,7 млрд грн.


Цю статтю створено завдяки підтримці американського та британського народів через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Управління закордонних справ, Співдружності та розвитку (UKaid). Погляди та думки авторів, висловлені у цих публікаціях, не обов’язково відображають погляди USAID, уряду США, UKaid або уряду Сполученого Королівства.

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар