У Шишаках ремонтують опорний заклад (фото)

У межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» ремонтують будівлю опорного закладу «Шишацька спеціалізована школа імені В.І. Вернадського». Наразі вже виконано 40% від загальних робіт.

Про це повідомив голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

«У Стратегії розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки, яку ми презентували на початку року, чітко виокремили середню освіту як одну з пріоритетних сфер. Діти з усієї Полтавської області повинні мати сучасні умови навчання, винятково здорове харчування, безпечно та комфортно діставатися до школи. Саме тому зараз по всій області тривають ремонти будівель шкіл. Одна з таких – опорна школа в Шишаках, де ми повністю оновлюємо будівлю: від мереж, вікон, дверей до стін, підлоги, їдальні», – розповів Олег Синєгубов.
poltavska-khvilia_xcwi/mOHENBWng.webp

За його словами, в блоці старших та молодших класів замінять підлоги, стелі, стіні, відремонтують санвузли, замінять двері та вікна на енергозберігаючі. В їдальні оновлять обладнання.

poltavska-khvilia_xcwi/nNNPHfWnR.webp

Також замінять внутрішні мережі водопроводу, каналізації, опалення, вентиляції, електричних мереж, обладнання систем комп’ютерної мережі з облаштуванням серверної, встановити автоматичну сигналізацію, оповіщення про пожежу та систему охоронного ІР-відеоспостереження.

Загальна кошторисна вартість проєкту – понад 46 мільйонів гривень.

poltavska-khvilia_xcwi/E7HEHBZng.webp
poltavska-khvilia_xcwi/1WHPNBW7R.webp
poltavska-khvilia_xcwi/V2NPNBW7g.webp

Всі свіжі новини Полтавщини тут: https://t.me/poltavawave

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар