У Шишаках відбулася презентація жіночого проєкту «Крила»

У Шишаках відбулася презентація проєкту підтримки сільських жінок «Крила», який впроваджується за сприяння Уряду Канади.

Як повідомляє видання «Шишаччина», у Шишаках відбулася презентація проєкту, реалізація якого стартувала наприкінці травня.

Перші 20 учасниць з Шишацької громади вже проходять індивідуальні та групові консультації.

poltavska-khvilia_xcwi/TX1o_Igng.jpeg

Загалом за 4 роки дії проєкту в ньому візьмуть участь 140 жительок Шишаччини.

Навчання груп стартуватимуть щорічно у квітні та жовтні, якщо пандемія не внесе свої корективи.

poltavska-khvilia_xcwi/XSjo_SgnR.jpeg

Проєкт має розширену назву «Жінки залучені: шлях до зростання та економічної свободи». Його автор – організація Пакт (Pact  bulding local promise), яку фінансово підтримує Уряд Канади. Партнери Pact  bulding local promise з впровадження проєкту – благодійна організація «Світло Надії» та компанія «Астарта-Київ».

poltavska-khvilia_xcwi/pQKA_IR7g.jpeg

На Полтавщині проєкт реалізуються лише у чотирьох громадах та обласному центрі.

На презентації були присутні керівники та працівники сфери соціального захисту Шишацької громади, старости, представники бізнесу, громадських організацій, різних служб, що можуть бути задіяні у проєкті.

Аудиторія проєкту – сільські жінки, які не мають роботи або бажають змінити свій професійний напрямок, соціально вразливі представниці жіночої статі. Проєкт спрямований на те, щоб жінки повірили в свої сили, отримали необхідний досвід, щоб змінити своє життя, і як результат – працевлаштувалися або відкрили власну справу.

Крім теоретичної частини зустрічі, організатори провели і пізнавальну практичну частину. Аудиторію поділили на дві групи і запропонували творчо і наочно описати сучасну сільську жінку, її соціальне та економічне становище, оточення, проблеми, можливості для професійного росту і перспективи у найближчому майбутньому.

У підсумку обидві групи представили людину, котра має шанс поліпшити своє життя у разі започаткування власної справи.

Якщо ви бажаєте стати учасницею проєкту – звертайтесь до його координаторки в Шишацькій тергромаді Наталії Хорольської за телефоном 0504059275.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар